Ümit Pompa Bosch Diesel Service Hakkında

Ümit pompa Bosch dizel servis, Gaziantep ilinin Şehitkâmil ilçesinde ve tüm çevrede kuruluşundan bu yana elit hizmetleri ile müşterilerinin yanında olmuştur. Uzmanlığı sürekli olarak eğitimle desteklenen bir ekip kalitesine sahibiz. Usta elemanlarımız ve uzman teknisyenlerimiz, dizel motor parçaları ve çalışma prensipleri konusunda çok deneyimlidir. Servis teknolojisine yapmış olduğumuz yatırımlar, arızalı araçların bir an evvel tamir edilmesine ve servisten sapasağlam çıkmasına olanak tanımaktadır. Modern ve gelişmiş teknolojilere yatırım yaparak, test ve teşhis konusunda en doğru bilgilere ulaşmak durumundayız. Bu bilgiler bizi zaman kaybetmeden verdiğimiz kaliteli bir hizmete götürmektedir.

Dizel motorlar, yakıt sistemleri ve bu sistem içinde bulunan parça ve bileşenler hizmet branşımız içinde yer almaktadır. Yakıt pompası ile beraber dizel enjektör parça ve bileşenleri ile ilgili tüm hizmetlerimiz garanti kapsamında siz müşterilerimize sunulmaktadır. Onarımda kullandığımız ekipman kalitesi ve değişimde kullandığımız yedek parçalar, Bosch markasının güvencesi ile tedarik edilmiş unsurlardır. Aracınızın gücüne güç katan çalışmalarımız, aynı zamanda sektörün en uygun ve ekonomik hizmetleri arasında bulunmaktadır. Dizel araçlarınızın bir an evvel işine dönmesi ve iş kaybı yaşamaması için servisimizden hemen destek alabilirsiniz.

Robert Bosch tarihe ilkeleri ile geçmiş bir iş adamı ve endüstri yatırımcısıdır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de üstün Alman teknolojisi her zaman güvenilir özelliğe sahip olmuştur. Markamızın müşteriye verdiği önemle ilkeli ve doğru çalışmalar, her zaman prensiplerimiz içinde yer almıştır. Daha modern ve gelişmiş bir servis altyapısı için çalışmalarımız devam etmektedir. Böylece hem teknoloji gelişimine ayak uydurmak hem de daha kaliteli hizmet vermek servisimiz için sıradan bir iş haline gelmiştir.

Misyonumuz

Markamızın bize yüklediği ve mecbur ettiği sorumlulukları çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bakım, onarım ve değişim hizmetlerimiz her zaman garantili bir şekilde siz müşterilerimize sunulmaktadır. Teknolojimiz ve bu konuda yaptığımız yatırımlar, markamızın ve servis anlayışımızın önemli bir gereği olmuştur. Görevini bilen ekiplerimiz ve rutin işlerde kullandığımız teknolojilerimiz, her zaman adına yakışan bir çözüm ortaya koymuştur.

Vizyonumuz

Her dönemde ve süreçte artan iş kalitemiz, servisimizin geleceği için rehber olmuştur. manuel ve mekanik teknolojilerden dijital teknolojilere geçiş sürecimiz, gelecekteki teknolojileri yakalamamız konusunda önemli bir örnek olarak kendini göstermiştir. Markamızın kalite anlayışını 100 yıl taşıdık ve bu anlayışı önümüzdeki asırlara taşımaya devam edeceğiz. Her süreçte tecrübemiz artacak ve eleman kadromuzun eğitimine önem vermeye devam edeceğiz. Marka kalitesine her zaman sahip çıkan servisimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam edecektir.

Hemen Ara Yol Tarifi
X